+31 522 241800 sales@eyckenhout.nl 10 jaar garantie Levering in Nederland & België
Inspiratie10 februari 2026 · 1 min leestijd

Eiken zwembadgebouw bij een nieuwbouwvilla

Een open, ruimtelijke zwembadoverkapping met sfeervolle gebogen "kathedraal"-spanten in massief eikenhout.

ETeam EyckenhoutVakmanschap sinds 1996
Eiken zwembadgebouw bij een nieuwbouwvilla

Bij een nieuwbouwvilla assisteerden wij bij het ontwerp én de realisatie van de zwembadoverkapping. De opdrachtgever had een duidelijk wensbeeld: een ruimtelijk gevoel en een zo open mogelijke constructie, zodat het zwembad niet opgesloten zou voelen.

Gebogen kathedraalspanten

Om die openheid te bereiken kozen wij voor fraaie gebogen “kathedraal”-spanten. Deze karakteristieke boogvorm geeft de ruimte een verrassende hoogte en lichtheid, terwijl het massieve eikenhout voor warmte en een tijdloze uitstraling zorgt. Het is een constructie die niet alleen functioneel is, maar ook echt iets toevoegt aan de beleving van de villa en de tuin.

Deze sfeervolle overkapping draagt bij aan jarenlang overdekt zwemplezier, in elk seizoen. Zoekt u zelf een poolhouse of zwembadoverkapping in eiken? Laat u inspireren door onze projecten of neem contact met ons op.

  • poolhouse
  • zwembadoverkapping
  • constructie
← Terug naar alle artikelen

Liever persoonlijk advies?

Onze specialisten vertellen u graag wat er mogelijk is op uw kavel, vrijblijvend en met een transparante offerte.