+31 522 241800 sales@eyckenhout.nl 10 jaar garantie Levering in Nederland & België
Inspiratie20 mei 2026 · 1 min leestijd

Eiken carport bij Limburgs kasteel

Een sfeervolle eikenhouten carport op een historisch landgoed in Zuid-Limburg, op maat gebouwd voor twee klassieke Engelse auto's.

ETeam EyckenhoutVakmanschap sinds 1996
Eiken carport bij Limburgs kasteel

Onze opdrachtgever, een liefhebber van klassieke auto’s, woont op een prachtig historisch landgoed in Zuid-Limburg. Op het terrein staan verschillende bijgebouwen, allemaal nog volop in gebruik. De wens was helder: de twee fraaie Engelse auto’s die dagelijks worden gereden, een Jaguar en een TVR, overdekt en beschermd kunnen parkeren.

De uitdaging

Rondom het landgoed staan veel oude, historische bomen. Prachtig om te zien, maar er wonen veel vogels in en er valt het hele jaar door blad en takken naar beneden. Zonder overkapping betekent dat continu schoonmaken vóór elke rit.

Onze oplossing

Wij ontwierpen een mooie, bewust niet te hoge eiken carport die zich rustig voegt naar de historische omgeving. Dezelfde authentieke bouwwijze als al ons werk, met massief eiken en oog voor detail, zorgt dat de carport oogt alsof hij er altijd al stond. De auto’s kunnen nu permanent schoon en droog worden weggezet.

Meer weten over wat er op uw eigen terrein mogelijk is? Bekijk onze traditionele bijgebouwen of vraag vrijblijvend een offerte aan.

  • carport
  • traditioneel
  • Limburg
← Terug naar alle artikelen

Liever persoonlijk advies?

Onze specialisten vertellen u graag wat er mogelijk is op uw kavel, vrijblijvend en met een transparante offerte.